Brightening Blonde Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Per mirmbajtjen e perditshme te flokut bjond Ushqen flokun duke evidentuar de-hidratimin dhe keputjen Ruan tonet bjond te flokut, shmang zbehjen... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 2,100.00
Mbaruar

Per mirmbajtjen e perditshme te flokut bjond

  • Ushqen flokun duke evidentuar de-hidratimin dhe keputjen
  • Ruan tonet bjond te flokut, shmang zbehjen e ngjyres
  • Permban ekstrakte natyrale qe ndihmojne ne pastrimin e skalpit dhe shkelqimin e flokut pa e demtuar ate

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamerat saj Brightening Blonde Conditioner & Brightening Blonde Balm

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Brightening Blonde Shampoo

250ml
250ml
Lek 2,100.00