Kalo tek permbajtja

Label.m Organic Lemongrass Shampoo

nga Label.m
Lek 2,500.00
-

Me informo kur te vije

Hidratues organik per cdo lloj floku

  • Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut 
  • Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi i diellit dhe streset tjera te mjedisit
  • Perthithet menjehere pa hequr yndyrerat natyrale te flokut dhe ndalon krijimin e tepert 

    Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin e saj Label.m Organic Lemongrass Conditioner .

    Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

    Salloni me i afert >