Deep Cleansing Shampoo

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 1,900.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Pastron floket me ekspertize duke hequr yndyrnat e teperta dhe mbetjet e produkteve stiluese Me vaj Tea Tree, Eucalyptus dhe Peppermint per nje pastrim te thelle dhe ri-freskues te skalpit Keshille: E domosdoshme gjate pushimeve per te hequr kripen e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pastron floket me ekspertize duke hequr yndyrnat e teperta dhe mbetjet e produkteve stiluese

  • Me vaj Tea Tree, Eucalyptus dhe Peppermint per nje pastrim te thelle dhe ri-freskues te skalpit

Keshille: E domosdoshme gjate pushimeve per te hequr kripen e detit dhe klorin e pishinave

Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop