Kalo tek permbajtja

Anti Frizz Shampoo 300ml

nga Label.m
Lek 2,100.00

Me informo kur te vije

Label.m Anti Frizz Shampoo

Shampo e lehtë, kontrolluese, ushqen dhe zbut duke reduktuar tendencën e dredhjes së flokëve per floke te butë dhe pa Frizz.

Pa Paraben Pa Sodium Klorid

Përbërësit Natyral: Ekstrakt i Mandarinës së Gjelbër – ushqen ntensivisht, freskon dhe mbron flokët

Manferrat – riparim dhe mbrojtje nga stresi oksidativ për të ruajtur ngjyrën.

Dëllenja – forcon dhe relakson fijet e flokut duke eliminuar shpupurisjen.

300ml - 1000ml