Label.m Organic Orange Blossom Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Organike, per cdo lloj floku.  Per nje skalp te paster dhe per me shume volum tek rrenjet Ndihmon ne ruajtjen e nivelit te... Lexo me shume

Size: 200ml

 • 200ml
 • 1000ml
Lek 2,500.00
Mbaruar

Organike, per cdo lloj floku. 

 • Per nje skalp te paster dhe per me shume volum tek rrenjet
 • Ndihmon ne ruajtjen e nivelit te pehashit dhe rikthen shendetin e skalpit, per floke te lemuar dhe me shkelqim
 • Forcon flokun duke i dhene elasticitet dhe shkelqim natyral

  Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin e saj Label.m Organic Orange Blossom Conditioner .

  Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

  Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Label.m Organic Orange Blossom Shampoo

200ml
200ml
Lek 2,500.00