Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Colour Stay Shampoo

nga Label.m
Lek 1,900.00

Me informo kur te vije

Formula te koncentruara per te mbrojtur floket e sapo lyer

  • Mbron, hidraton dhe forcon flokun ne brendesi
  • Permban Heliogenol te nxjerrur nga Fara e Lules se Diellit, nje stabilizues me efekt te larte ne parandalimin e zbehjes se ngjyres

Rekomandohet te perdoret me balsamin e saj Colour Stay Conditioner

Pa Sulfate, Pa Natrikloride

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >