Treatment Shampoo

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Shampo e perditshme dhe e lehte, per floke te lyer ose te trajtuar kimikisht E mbushur me Vitamina B5, H... Lexo me shume

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 1,900.00
Mbaruar

Shampo e perditshme dhe e lehte, per floke te lyer ose te trajtuar kimikisht

  • E mbushur me Vitamina B5, H dhe E per te ri-ndertuar, forcuar dhe hidratuar ne brendesi

Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Treatment Shampoo

300ml
300ml
Lek 1,900.00