Invigorating Conditioner

Brand: Label.Men

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.Men Invigorating Conditioner Balsam i perditshem rigjenerues per te gjithe llojet e flokeve, balancon hidratimin dhe ushqen floket. Krijuar posacerisht per... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,900.00
Mbaruar

Label.Men Invigorating Conditioner

Balsam i perditshem rigjenerues per te gjithe llojet e flokeve, balancon hidratimin dhe ushqen floket. Krijuar posacerisht per meshkuj.

Efekti

Ri-kthen vitalitein e flokeve dhe balancon hidratimin. Tonifikon dhe balancon skalpin.

Rekomnadohet per

Meshkuj. I pershtashem per te gjithe llojet e flokeve, duke perfshire ato me yndyre.

Perdorimi

Cdo dite pas perdorimit te shampos.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Invigorating Conditioner

250ml
250ml
Lek 1,900.00