American Crew Ultra Gliding Shave Oil

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew SSC Ultra Gliding Shave Oil Pergatit lekuren para rrojes. Mund te perdoret para aplikimit te Shave Cream ose Shave Gel.Zbut mjekren dhe pergatit lekuren per nje rruajtje te rehatshme dhe te thelle pa lene teprica vaji.Formuluar me nje... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew SSC Ultra Gliding Shave Oil
Pergatit lekuren para rrojes. Mund te perdoret para aplikimit te Shave Cream ose Shave Gel.
Zbut mjekren dhe pergatit lekuren per nje rruajtje te rehatshme dhe te thelle pa lene teprica vaji.
Formuluar me nje perzierje unike perberesish botanik e vajrash esencial dhe e pershtatshme per te gjitha llojet e mjekrave.
Perdorimi
Perdoreni ne Moisturizing Shave Cream, Precision Shave Gel, ose Protective Shave Foam per te zbutur mjekren.
Perdoreni per mastrimin e qafes.
Aplikimi
Lagni fytyren me uje te vaket. Masazhoni vajin mbi mjeker.
50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop