PRECISION SHAVE GEL

Lek 1,650.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew SSC Precision Shave Gel Xhel Transparent qe nuk thahet per nje rruajtje me te thelle. Qeteson lekuren dhe ndihmon... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
American Crew SSC Precision Shave Gel
Xhel Transparent qe nuk thahet per nje rruajtje me te thelle. Qeteson lekuren dhe ndihmon ne parandalimin e irritimeve.
Per lekure sensitive. Xhel qe nuk ben shkume i dizenjuar per nje rruajtje preçize mbi mjeker me qime normale ose te holle.
Mundeson nje rruajtje te shpjetje dhe te paster.
Perdorimi
Perdoreni per mjeker me qime normale ose te holle.
Aplikimi
Lagni fytyren me uje te vaket. Aplikoni nje shtrese te holle xheli mbi mjeker dhe rruajeni si gjithmone.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes