MOISTURIZING SHAVE CREAM

Lek 1,650.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Moisturizing Shave Cream Krem hidratues rroje pa-tharje per nje rruajtje precize. Kremi pa shkume krijon nje pengese mbrojtese ne lekuren... Lexo me shume

Mbaruar
Moisturizing Shave Cream
Krem hidratues rroje pa-tharje per nje rruajtje precize.
Kremi pa shkume krijon nje pengese mbrojtese ne lekuren tuaj duke siguruar rreshqitjen e briskut pa tharjen e lekures.
Zbutesit sigurojne mbrojtje dhe hidratim maksimal per lekure qe kerkon lageshti shtese. E duhura per meshkujt qe deshirojne rruajtje precize.
Per lekure normale ne te thate. Qeteson lekuren dhe ndihmon ne lehtesimin e acarimit gjate rruajtjes.
Perfitimet
Ka veti hidratuese per nje aplikim te bute dhe nje ndjesi butesie nga pas.
Ndihmon ne parandalimin e acarimit gjate rruajtjes
Perdorimi
Perdoreni per nje rruajtje precize. Per mjeker normale deri ne trashe dhe per te siguruar hidratim shtese per lekura normale deri ne te thate.
Lageni fytyren me uje te ngrohte. Mbuloni mjekren me krem rroje dhe rruajeni si zakonisht.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

MOISTURIZING SHAVE CREAM

Lek 1,650.00