American Crew All In One Face Balm Spf15

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew All in one Face Balm SPF 15Ndihmon dhe parandalon acarimin e lekures nga rruajtja. All-in-One Face Balm hidraton zonen e rruar duke minimizuar skuqjen dhe acarimin e lekures. Perberesit inovatore luftojne shenjat e plakjes Parandalojne qimet Hidratues ditor... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew All in one Face Balm SPF 15
Ndihmon dhe parandalon acarimin e lekures nga rruajtja.
All-in-One Face Balm hidraton zonen e rruar duke minimizuar skuqjen dhe acarimin e lekures.
  • Perberesit inovatore luftojne shenjat e plakjes
  • Parandalojne qimet
  • Hidratues ditor
  • Kunder plakjes.
Perfitimet
  • Bisabolol: Qeteson lekuren
  • Glicerine: Siguron veti fantastike hidratuese.
  • Ekstrakti Euglena Gracilis: Nje fuqizues qelizor qe forcon dhe rrit vitalitetin e lekures, duke luftuar kunder shenjave te lodhjes.
  • Bacilus Ferment (Keratoline): Nje eksfoliant enzimatik qe ndihmon ne parandalimin e qimeve te rritura
Perdorimi
Aplikojeni ne fytyre dhe ne qafe pas rruajtjes ose perdorni si krem ​​ditore hidratues.
170ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop