Kalo tek permbajtja

All in One Face Balm SPF 15

Lek 2,500.00
-

Me informo kur te vije

Qeteson lekuren pas rrojes. Hidratues i perditshem. Anti-age.
Revitalizing Toner ndihmon ne parandalimin e irritimeve pas rrojes. Ndersa All-In-One Face Balm hidraton lekuren duke minimizuar skuqjen, dhe irritimin e lekures. Perberesit inovativ veprojne kundra plakjes se lekures dhe parandalojne rrijten e qimes nen lekure.
Kur mund te aplikohet: Aplikojeni mbi lekure te sapo rruajtur ose ne mengjes si hidratues.
Perberesit: Bisabolol, Glycerin, Euglena Gracilis Extract, Bacilus Ferment (Keratoline)