Mbaruar

LATHER SHAVE CREAM

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Lather Shave Cream Krem rroje i mendafshte i cili krijon nje shkume te pasur dhe te trashe per... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Lather Shave Cream
Krem rroje i mendafshte i cili krijon nje shkume te pasur dhe te trashe per nje zbutje te pakrahasueshme te qimes. Shtresa e trashe kremoze ndihmon ne ngritjen e qimes per nje rruajtje me te thelle, nderkohe qe mbron lekuren ndaj irritimeve dhe skuqjeve, duke e lene lekuren e bute dhe te hidratuar.
Testuar Dermatoligjikisht.
Benefitet:
  • Formula shkumuese zbut dhe ngrin qimet per rruajtje te thelle dhe te lehte
  • Ndihmon ne mbrojtjen e lekures ndaj irritimit dhe skuqjes
  • Formuluar me perberes te cilet sigurojne hidratim gjate procesit te rrojes
  • Le lekuren e bute
  • Testuar Dermatoligjikisht
Perdorimi:
Menyra me ideale eshte rruajtja pas dushit kur lekura eshte akoma e ngrohte. Lagni furcen me uje te vaket, dhe lyjeni me kremin e rrojes American Crew Lather Shave Cream. Vorbullojeni furcen ne tasin e rrojes per te krijuar shkume te pasur dhe te trashe. Aplikojeni mbi mbjeker me levizje rrethore duke ngritur qime me fijet e furces. Perdorni briskun ne drejtim me rritjen e rrenjes. Ri-aplikoni kremin e rrojes dhe rruani lehtesisht ne drejtim te kundert me qimet. Shplajeni me uje te ftohte.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes