PROTECTIVE SHAVING FOAM

Lek 1,650.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew SSC Shaving FoamShkume kremoze per nje rruajtje te thelle dhe komforte. Qeteson lekuren dhe ndihmon ne parandalimin e... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew SSC Shaving Foam
Shkume kremoze per nje rruajtje te thelle dhe komforte. Qeteson lekuren dhe ndihmon ne parandalimin e irritimeve.
Formule e trashe e dizenjuar per te mbrojtur lekuren gjate rrojes. Siguron nje rruajtje preçize dhe komforte.
Hidraton lekuren me nje ndjesi te bute dhe qetesuese.
Perdorimi
E pershtatshme per nje rruajtje te thelle mbi çdo lloje mjekre.
Perdoreni per te siguruar me shume hidratim mbi lekure normale ose te thate.
Aplikimi
Tundeni kanaçen para perdorimit. Aplikoni shkumen mbi lekure te lagur dhe vazhdoni me rruajtjen.
300ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROTECTIVE SHAVING FOAM

Lek 1,650.00