MOISTURIZING SHAVE CREAM

Lek 1,650.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew SSC Moisturizing Shave Cream Krem hidratues qe nuk than lekuren per nje rruajtje me te thelle. Zbut lekuren... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew SSC Moisturizing Shave Cream
Krem hidratues qe nuk than lekuren per nje rruajtje me te thelle. Zbut lekuren dhe ndihmon ne parandalimin e irritimeve.
Per lekure normale ose te thate.
Krem jo shkumues i cili krijon nje barriere mbrojtese mbi lekuren tuaj duke siguruar nje rreshkitje te briskut pa thare apo demtuar lekuren.
Perberesit zbutes sigurojne mbrojtjen dhe ushqimin e lekures e cila ka nevoje per me shume hidratim. Ideale per ata qe deshirojne te shohin
me saktesi zonen e rruajtur.
Perdorimi
  • Ideale per nje rruajtje me te thelle per mjeker me qime normale ose te ashper.
  • Perdoreni per hidratim te larte mbi lekure normale ose te thate.
Aplikimi
Lagni fytyren me uje te vaket. Mbullojeni mjekren me Shave Cream dhe rruajeni si gjithmone.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

MOISTURIZING SHAVE CREAM

Lek 1,650.00