American Crew Shave Revitalizing Toner

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew SSC Revitalizing TonerQeteson irritimet e krijuara gjate rrojes. Tonifikon dhe rifreskon lekuren e sapo rruajtur.Hidraton zonat e irrituara dhe mbyll poret duke krijuar nje freski dhe qetesi.PerdorimiPerdoreni menjehere pas rrojes.AplikimiAplikojeni mbi duar dhe masazhojeni mbi lekuren e sapo... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew SSC Revitalizing Toner
Qeteson irritimet e krijuara gjate rrojes. Tonifikon dhe rifreskon lekuren e sapo rruajtur.
Hidraton zonat e irrituara dhe mbyll poret duke krijuar nje freski dhe qetesi.
Perdorimi
Perdoreni menjehere pas rrojes.
Aplikimi
Aplikojeni mbi duar dhe masazhojeni mbi lekuren e sapo rruajtur.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop