Post Shave Cooling Lotion

Lek 1,650.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Post Shave Cooling LotionLocion rroje hidratues. Formula e veprimit te dyfishte funksionon si hidratues pas rrojedhe freskues i lehte. Ndihmon ne rivendosjen e ekuilibrit te lekures.Perfitimet Hidratues per te siguruar lehtesim ne rruajtje. Ndihmone per ndjesine e freskise pas rrojes.... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Post Shave Cooling Lotion
Locion rroje hidratues. Formula e veprimit te dyfishte funksionon si hidratues pas rroje
dhe freskues i lehte. Ndihmon ne rivendosjen e ekuilibrit te lekures.
Perfitimet
  • Hidratues per te siguruar lehtesim ne rruajtje.
  • Ndihmone per ndjesine e freskise pas rrojes.
  • Ndihmon ne rivendosjen e ekuilibrit te lekures.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop