POST SHAVE COOLING LOTION

Lek 1,650.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Post Shave Cooling LotionLocion rroje hidratues. Formula e veprimit te dyfishte funksionon si hidratues pas rrojedhe freskues i lehte. Ndihmon ne rivendosjen e ekuilibrit te lekures.Perfitimet Hidratues per te siguruar... Lexo me shume

Mbaruar
Post Shave Cooling Lotion
Locion rroje hidratues. Formula e veprimit te dyfishte funksionon si hidratues pas rroje
dhe freskues i lehte. Ndihmon ne rivendosjen e ekuilibrit te lekures.
Perfitimet
  • Hidratues per te siguruar lehtesim ne rruajtje.
  • Ndihmone per ndjesine e freskise pas rrojes.
  • Ndihmon ne rivendosjen e ekuilibrit te lekures.
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes