American Crew Beard Balm

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Beard BalmKrem i bute i cili kontrollon dhe ushqen mjekren per aplikime dhe stilime elastike.Beard Balm e mban mjekren nen kontroll, i jep shkelqim, dhe lehteson stilimin e saj.Aplikojeni mbi mjeker te thare.Per pastrimin dhe freskimin e mjekres... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Beard Balm
Krem i bute i cili kontrollon dhe ushqen mjekren per aplikime dhe stilime elastike.
Beard Balm e mban mjekren nen kontroll, i jep shkelqim, dhe lehteson stilimin e saj.
Aplikojeni mbi mjeker te thare.
Per pastrimin dhe freskimin e mjekres ne levizje mund tju interesoje American Crew Beard Foam Cleanser.
Nese deshironi butesi dhe shkelqim mund te aplikoni American Crew Beard Serum.
Masa: 60g
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop