2in1 Skin Mousturizer & Beard Conditioner

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew 2 in 1 Skin Moisturizer and Beard ConditionerProdukt i lehte qe ndihmon mjekren te qendroje e bute dhe e hidratuar, gjithashtuhidraton njekoheshisht dhe lekuren. E shkelqyer per meshkuj me mjeker te shkurter.Thjesht vendoseni ne lekure ose ne mjeker... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew 2 in 1 Skin Moisturizer and Beard Conditioner
Produkt i lehte qe ndihmon mjekren te qendroje e bute dhe e hidratuar, gjithashtu
hidraton njekoheshisht dhe lekuren. E shkelqyer per meshkuj me mjeker te shkurter.
Thjesht vendoseni ne lekure ose ne mjeker sipas nevojes.
Perftimet
  • Mjekra duket e bute dhe e kuruar
  • Nuk rendon
  • Hidraton lekuren dhe njekohesisht dhe mjekren
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel ne duar, masazhoni lehte dhe stiloni mjekren tuaj.
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop