BEARD FOAM CLEANSER

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew Beard Foam Cleanser Shkume e thate pastruese e cila perthithet menjehere me benefite afatgjate, duke e lene mjekren e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
American Crew Beard Foam Cleanser
Shkume e thate pastruese e cila perthithet menjehere me benefite afatgjate, duke e lene mjekren e paster
dhe te çliruar nga mbetjet e perditshme. Rezultatet tregojne qe Beard Foam Cleanser mban nje arome te freskie,
e lehte per tu aplikuar, largon papastertite duke e lene mjekren e bute, te hidratuar dhe me pamje te shendetshme deri ne 8 ore.
Aplikimi
Sperkatni 1 ose 2 pompa mbi dore dhe shperndajeni mbi mjeker duke u nisur nga rrenjet. Lereni te thahet pa shplarje.
Per te stiluar mjekren ju rekomandojme American Crew Beard Balm.
Masa: 70ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes