BEARD SERUM

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Beard Serum 50ml Kombinimi i vajrave Cipero, Linen dhe Argan e mbajne mjekren te hidratuar, me shkelqim dhe... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Beard Serum 50ml
Kombinimi i vajrave Cipero, Linen dhe Argan e mbajne mjekren
te hidratuar, me shkelqim dhe te bute.
Serumi ushqyes i mjekres perthithet menjehere, pa renduar mjekren
dhe pa lene teprica te padeshiruara.
Benefitet:
Ushqen mjekren
Mban mjekren e bute, me shkelqim dhe te lemueshme
Formule e lehte, perthithet menjehere
50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

BEARD SERUM

Lek 2,000.00