Mbaruar

American Crew Precision Blend Medium Natural 4-5

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Precision Blend Medium Natural 4-5Boja profesionale pa amoniak per mbulimin e thinjave krijuar posacerisht per Meshkuj nga American Crew.Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershtatet me shume flokut tuaj, per nje mbulim natyral dhe gradual. E Zeze Kafe Kafe e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Precision Blend Medium Natural 4-5
Boja profesionale pa amoniak per mbulimin e thinjave krijuar posacerisht per Meshkuj nga American Crew.
Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershtatet me shume flokut tuaj, per nje mbulim natyral dhe gradual.
  • E Zeze
  • Kafe
  • Kafe e Hapur
  • Bjond
Secila pako permban 3 tubeta nga 40ml.
Aplikimi
Perzierja 1+1.
Nese hidhni 50ml boje duhet te hidhni edhe 50ml nga Aktivizuesi i saj.
Lereni te veproje per 5 minuta
Shperlajeni mire.
Per nje efekt me afatgjate ju rekomandojme qe te perdorni shampon e saj American Crew Precision Blend Shampo.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop