PRECISION BLEND BROWN

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Precision Blend BrownBoja profesionale pa amoniak per mbulimin e thinjave krijuar posacerisht per Meshkuj nga American Crew.Zgjidhni njeren nga 4... Lexo me shume

Mbaruar

Precision Blend Brown
Boja profesionale pa amoniak per mbulimin e thinjave krijuar posacerisht per Meshkuj nga American Crew.
Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershtatet me shume flokut tuaj, per nje mbulim natyral dhe gradual.

  • E Zeze
  • Kafe
  • Kafe e Hapur
  • Bjond

Secila pako permban 3 tubeta nga 50ml.
Aplikimi
Perzierja 1+1.
Nese hidhni 50ml boje duhet te hidhni edhe 50ml nga Aktivizuesi i saj.
Lereni te veproje per 5 minuta
Shperlajeni mire.
Per nje efekt me afatgjate ju rekomandojme qe te perdorni shampon e saj American Crew Precision Blend Shampo.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PRECISION BLEND BROWN

Lek 2,000.00