Mbaruar

Moustache Wax

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Moustache WaxStilim me kontroll te larte per mjeker mesatare ose te gjate. Ky wax mjekre me force te larte stiluese, zbut, ushqen dhe mban nen kontroll qimet e mjekres per nje pamje te rafinuar. Formule e cila aplikohet... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Moustache Wax
Stilim me kontroll te larte per mjeker mesatare ose te gjate. Ky wax mjekre me force te larte stiluese, zbut, ushqen dhe
mban nen kontroll qimet e mjekres per nje pamje te rafinuar. Formule e cila aplikohet me lehtesi,
thjesht ferkoni nje sasi te vogel midis gishtave dhe aplikojeni mbi mustaqe ose mjeker duke i dhene formen e deshiruar.
Benefitet
  • Siguron kontroll afatgjate
  • Me force te larte
  • Arome e lehte
  • Me perberes hidratues
Perdorimi
Hiqni nje sasi te vogel nga kapaku dhe ferkojeni midis gishtave per ta ngrohur produktin.
Aplikojeni duke krijuar formen e deshiruar.
15gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop