Kalo tek permbajtja

Maske Flokesh

 • revlon professional Uniq One Duo Pack Mask & Spray | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Duo Pack Mask & Spray

  Çmimi origjinal Lek 3,900.00
  Çmimi aktual Lek 2,500.00

  Seti Promocional Uniq One i cili permban Masken Intensive dhe Spraj. Superior Mask 300ml: aplikohet nje here ne jave mbi floke te lare per 3-5 minu...

  Detajet e plota
  Çmimi origjinal Lek 3,900.00
  Çmimi aktual Lek 2,500.00
 • revlon professional

  Uniq One Duo Pack 2 Spray Classic

  Çmimi origjinal Lek 3,400.00
  Çmimi aktual Lek 2,200.00

  Seti Promocional Uniq One i cili permban 2 Spraj te kuq me aromen Klasike. Spray Tretment 150ml: aplikohet cdo dite mbi floke te lare dhe te thare ...

  Detajet e plota
  Çmimi origjinal Lek 3,400.00
  Çmimi aktual Lek 2,200.00
 • revlon professional Uniq One Superior Mask | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Superior Mask

  Lek 2,200.00

  Uniq One Superior Mask - 300ml Maska Intensive Uniq One SUPERIOR Mask e krijuar per arritur maksimumin e trajtimit te flokeve nga nje maske e vetme...

  Detajet e plota
  Lek 2,200.00
 • revlon professional Uniq One Foam Treatment | Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Foam Treatment

  Lek 1,700.00

  Maska superiore pa shplarje e dizenjuar specifikisht per femra me floke te holle. Nje fomule inovative me teksture te lehte shkume synuar per fem...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Orofluido Orofluido Beauty Mask | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Orofluido Beauty Mask

  nga Lek 1,800.00

  Orofluido Beauty Mask - Maske hidratuese per floket Maska Orofluido e cila permban 3 vajrat e çmuar Argan, Lini dhe Cyperus siguron nje hidratim in...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00
 • revlon professional PROYOU THE MOISTURIZER MASK | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE MOISTURIZER MASK

  nga Lek 400.00

  PROYOU THE MOISTURIZER MASK - Maske hidratuese per floke te thate nga Revlon Professional. Hidratim i menjehershem dhe afatgjate me linjen e pasu...

  Detajet e plota
  nga Lek 400.00
 • Label.m Therapy Rejuvenating Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Therapy Rejuvenating Mask

  nga Lek 3,500.00

  Label.m Therapy Rejuvenating Mask Maske kremoze me koncentrim te larte, per te rigjeneruar dhe rinovuar menjehere floket Dizejnuar per riparim dhe...

  Detajet e plota
  nga Lek 3,500.00
 • revlon professional PROYOU THE FIXER MASK | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE FIXER MASK

  nga Lek 400.00

  PROYOU THE FIXER MASK - Maske riparuese per floke te demtuar nga Revlon Professional. Arrini rigjenerim te menjehershem dhe afatgjate me kete tra...

  Detajet e plota
  nga Lek 400.00
 • Revlon Professional Be Fabulous Fine Hair Mask | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Be Fabulous Fine Hair Mask

  Lek 1,900.00

  Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, mask...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Label.m Honey & Oat Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Honey & Oat Mask

  nga Lek 2,400.00

  Label.m Honey & Oat Mask Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhene force...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,400.00
 • revlon professional PROYOU THE KEEPER MASK | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE KEEPER MASK

  nga Lek 400.00

  THE KEEPER MASK - Maske per floke te lyer nga Revlon Professional. Ruani intensitetin dhe gjallerine e flokeve te lyer me setin qe permban sistem...

  Detajet e plota
  nga Lek 400.00
 • Label.m Anti Frizz Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Mask

  nga Lek 2,200.00

  Label.m Anti Frizz Mask Maskë ultra-aktive, që aplikohet gjatë shplarjes me efekt zbutës të jashtëzakonshëm. Për rezultat që zgjat me shumë, pa sh...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Revlon Professional Be Fabulous Normal/Thick Hair Mask | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Be Fabulous Normal/Thick Hair Mask

  nga Lek 1,900.00

  Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Normal/Thick Hair C.R.E.A.M.  Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e normal ose te...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Orofluido Orofluido Amazonia Mask | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Orofluido Amazonia Mask

  Lek 1,900.00

  Formule e pasur me Keratine e cila ndihmon ne riparimin e fibrave, zbutjen dhe mbylljen e kutikulave per floke me pamje te shendetshme. Aplikimi ...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Label.m Intensive Repair Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Intensive Repair Mask

  nga Lek 2,400.00

  Trajtim i thelle ushqyes per te riparuar, zbutur dhe permiresuar menaxhimin e flokeve, duke i lene floket e mendafshte dhe te bute Permban Cupuacu...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,400.00
 • Intragen Detox Restore Mask Step 2 | Duo Cosmetics
  Intragen

  Detox Restore Mask Step 2

  Lek 2,200.00

  Trajtim per nje mbrojte dhe Detox te plote. Maska - Hapi i Dyte i Trajtimit Maske ushqyese me shperlarje. Permban perberes te cilet ndishmojne ne u...

  Detajet e plota
  Lek 2,200.00
 • Orofluido Asia Zen Control Mask | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Asia Zen Control Mask

  nga Lek 1,800.00

  Orofluido Asia Zen Control Mask Maske intensive qe riparon, lemon dhe i jep shkelqim flokut. Pas perdorimit te shampos masazhojeni mbi floke te la...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00