Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Orofluido Beauty Mask | Duo Cosmetics

OROFLUIDO BEAUTY MASK

Orofluido
Lek 1,800.00
Orofluido Beauty Mask - Maske hidratuese per floket Maska Orofluido e cila permban 3 vajrat e çmuar Argan, Lini dhe Cyperus siguron nje hidratim intensiv per floket e thate, te demtuar, apo pa shkelqim. AplikimiPasi ti lani floket me shampo, merrni nje sasi te mjaftueshme duke marre parasysh gjatesine dhe...
Nen total: Lek 1,800.00
Ruaj Hiq

Orofluido Beauty Mask - Maske hidratuese per floket

Maska Orofluido e cila permban 3 vajrat e çmuar Argan, Lini dhe Cyperus siguron nje hidratim intensiv per floket e thate, te demtuar, apo pa shkelqim.

Aplikimi
Pasi ti lani floket me shampo, merrni nje sasi te mjaftueshme duke marre parasysh gjatesine dhe densitetin e flokeve tuaj. Shperndajeni mire duke mbuluar gjatesite dhe majat e flokeve. Lereni te veproje per 3-5 minuta dhe shperlajeni mire.

Pasi ti thani floke me peshqir mund te aplikoni disa pika vaj Orolfuido Elixir.

Aplikojeni 1 ose 2 here ne jave.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.