Therapy Rejuvenating Mask

Brand: Label.m

Lek 3,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Therapy Rejuvenating Mask Maske kremoze me koncentrim te larte, per te rigjeneruar dhe rinovuar menjehere floket Dizejnuar per riparim... Lexo me shume

Masa: 120ml

  • 120ml
  • 750ml
Lek 3,500.00
Mbaruar

Label.m Therapy Rejuvenating Mask

Maske kremoze me koncentrim te larte, per te rigjeneruar dhe rinovuar menjehere floket

  • Dizejnuar per riparim dhe transformim te menjehershem te flokut
  • Shea Butter hidraton ne thellesi floket e dehidratuar, nderkohe qe Ekstrakti i Fares se Lulediellit i le floket me pamje te shendetshme
  • Per rezultate optimale perdoreni nje ose dy here ne jave si pjese e ritualit te plote Therapy.

Per efektin maksimal rekomandohet qe te perdoret me balsamin, kremin dhe shampon e saj Age-Defying Conditioner, Age-Defying Protein Cream & Age-Defying Recovery Shampoo.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Therapy Rejuvenating Mask

120ml
120ml
Lek 3,500.00