Therapy Rejuvenating Mask

Brand: Label.m

Lek 3,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 120ml

  • 120ml
  • 750ml
Lek 3,500.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Therapy Rejuvenating Mask Maske kremoze me koncentrim te larte, per te rigjeneruar dhe rinovuar menjehere floket Dizejnuar per riparim dhe transformim te menjehershem te flokut Shea Butter hidraton ne thellesi floket e dehidratuar, nderkohe qe Ekstrakti i Fares se... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Therapy Rejuvenating Mask

Maske kremoze me koncentrim te larte, per te rigjeneruar dhe rinovuar menjehere floket

  • Dizejnuar per riparim dhe transformim te menjehershem te flokut
  • Shea Butter hidraton ne thellesi floket e dehidratuar, nderkohe qe Ekstrakti i Fares se Lulediellit i le floket me pamje te shendetshme
  • Per rezultate optimale perdoreni nje ose dy here ne jave si pjese e ritualit te plote Therapy.

Per efektin maksimal rekomandohet qe te perdoret me balsamin, kremin dhe shampon e saj Age-Defying Conditioner, Age-Defying Protein Cream & Age-Defying Recovery Shampoo.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop