ANTI FRIZZ MASK

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Anti Frizz MaskMaske ultra-aktive, qe aplikohet gjate shplarjes me efekt zbutes te jashtezakonshem. Per rezultat qe zgjat me shume,... Lexo me shume

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,200.00
Mbaruar
Label.m Anti Frizz Mask
Maske ultra-aktive, qe aplikohet gjate shplarjes me efekt zbutes te jashtezakonshem.
Per rezultat qe zgjat me shume, pa shpupurisje, dredha dhe floke te mendafshte.
Pa Sulfat, Paraben apo Sodium Klorid
Perberesit Natyral
  • Ekstrakt i Mandarines se Gjelber – ushqen intensivisht, freskon dhe mbron floket
  • Manferrat – riparimi dhe mbrojtje nga stresi oksidativ për ruajtjen e ngjyres
  • Dellenja – forcon dhe relakson fijet e flokut duke eliminuar shpupurisjen
200ml - 500m
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ANTI FRIZZ MASK

200ml
200ml
Lek 2,200.00