-50%

Be Fabulous Fine Hair Mask

Lek 1,900.00 Lek 950.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 1,900.00 Lek 950.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Revlon Professional Be Fabulous -Daily Care Fine Hair CreamRigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. Ndihmon ne trajtimin dhe hidratimine flokeve te holle duke i dhene strukture, trashesi dhe volum. Formule e lehte profesionale.PerdorimiAplikojeni mbi floke te lare... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Revlon Professional Be Fabulous -Daily Care Fine Hair Cream
Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. Ndihmon ne trajtimin dhe hidratimin
e flokeve te holle duke i dhene strukture, trashesi dhe volum. Formule e lehte profesionale.
Perdorimi
Aplikojeni mbi floke te lare me shampo, lereni te veproje per 3 - 5 minuta dhe shplajeni mire.
*Keshillohet te shoqerohet me Shampon, Conditioner dhe Serumin e se njejtes linje per funksion
te plote dhe te shpejte.
200ml/500ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop