American Crew Fiber Grooming Foam

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Fiber Grooming FoamShkume e lehte që siguron volum te menaxhueshem per nje kohe te gjate me kontroll mesatardhe shkelqim natyral. Funksionon mire ne floke me gjatesi mesatare deri ne te gjate.Perfitimet Siguron volum te menaxhueshem Kontroll mesatar afatgjate.... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Fiber Grooming Foam
Shkume e lehte që siguron volum te menaxhueshem per nje kohe te gjate me kontroll mesatar
dhe shkelqim natyral. Funksionon mire ne floke me gjatesi mesatare deri ne te gjate.
Perfitimet

  • Siguron volum te menaxhueshem
  • Kontroll mesatar afatgjate.
  • Mbrojtja nga nxehtesisia.
  • Perfundimi natyral
  • Shton strukture dhe trashesi ne floke.

Perdorimi
Shkundni mire para perdorimit dhe aplikojeni mbi dore gjithmone me koke poshte. Aplikoni
nje sasi te caktuar ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke. Lereni te thahet
natyrshem ose stiloni me tharese flokesh sipas deshires. Aplikohet ne flokë te thate/te lagur.
200ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop