Mbaruar

ARTERO BAMBINA MACHINE

Brand: Artero

Lek 14,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Bambina Hair Trimmer Makine qethje e vogel per zona te veshtira dhe teknika shume precize.Bambina- E nominuar si Produkti i... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Bambina Hair Trimmer
Makine qethje e vogel per zona te veshtira dhe teknika shume precize.
Bambina- E nominuar si Produkti i Vitit.
 • Ideale për qafen dhe anesoret.
 • Funksionon me dhe pa kordon
 • Brisk i formes T me lartesi prerje 0,1 mm.
 • Shpejtesia 1
 • Definicion maksimal i prerjes
 • Ergonomik, i lehte ne peshe dhe i lehte per t’u perdorur

Informacioni i karikimit
Drita e kuqe e ndezur: Duke u karikuar
Drita e kuqe ne pulsim: Karikimi ka perfunduar

Informacion

 • Ngjyra e bardhe
 • Permasat 100 x 30 x 40 mm
 • Pesha 128 gr
 • Bateria NI-MH
 • Koha e karikimit 7 ore
 • Koha e perdorimit 65 min
 • RPM 6000 rpm
 • Fuqia 7W
 • Tensioni 100 - 240V
 • Bashkangjitur 3/6/9/12 shims
Perfshin
 • Teh në forme T
 • Vaj dhe furçë pastrimi
 • Prize me adaptor per disa vende
 • 4 kreher
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines:
Vaj mineral: ne fund te perdorimit hidhni 2 pika midis thikave me makinen duke punuar,
dhe dhembet e thikave drejtuar me koke poshte.
Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj per te shmangur demtimet.
Kujdesi per thikat e makines konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me Artero Oil Fresh
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon dhe mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes