Mbaruar

DAILY MOISTURIZING CONDITIONER

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew Daily Moisturizing ConditionerBalsam hidratues me veprim te trefishte rigjeneron, forcon dhe mbron. Floket qendrojne te bute, te menaxhueshem dhe gati per stilim.I pershtatshem per floke normale ne te... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Daily Moisturizing Conditioner
Balsam hidratues me veprim te trefishte rigjeneron, forcon dhe mbron.
Floket qendrojne te bute, te menaxhueshem dhe gati per stilim.
I pershtatshem per floke normale ne te thate.
  • Rigjeneron: Ne menyre efektive siguron lageshtine thelbesore pa peshuar ne floke.
  • Fuqizon: Ul keputjen e flokeve nga krehja me 86%.
  • Mbron: Jep hidratim shume te nevojshem dhe mbron floket nga tharja.
  • I pasur me arome mente. Pa silikon. Vegan

Benefitet
Forcon dhe hidraton floket pa i renduar ato.
Vitamina B5 jep lageshti e domosdoshme per floke te shendetshem.
Formuluar me 91% perberes natyrore
Paketimi me nje minimum prej 80% plastike te riciklueshme

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes