ARTERO SILVER MOJITO TRAVEL HAIRDRYER

Brand: Artero

Lek 2,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Silver Mini Travel Hair Dryer ArteroTharese flokesh e fuqishme praktike, komode, e vogel qe nuk ze vend ne valixhen tuaj.Artero ka menduar per ata qe udhetojne dhe duan qe floket... Lexo me shume

Mbaruar
Silver Mini Travel Hair Dryer Artero
Tharese flokesh e fuqishme praktike, komode, e vogel qe nuk ze vend ne valixhen tuaj.
Artero ka menduar per ata qe udhetojne dhe duan qe floket e tyre te jene perfekt.
  • Fuqia 1000 W
  • E pershtatshme per te gjitha tipet e flokeve
  • Paketim praktik dhe komod per udhetime
  • Doreze kompakte dhe e palosshme
  • E lehte ne peshe 300gr dhe e vogel (11cm x 8cm x 18cm)
  • Temperatura maksimale 100 grade
  • Voltazhi 220-240
Perfshin
  • Koken
  • Difuzorin
  • Mbeshtjellesen per udhetim
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes