Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

American Crew Precision Blend Light | Duo Cosmetics

PRECISION BLEND LIGHT

American Crew
Lek 2,000.00
Boja profesionale pa amoniak per mbulimin e thinjave krijuar posacerisht per Meshkuj nga American Crew. Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershtatet me shume flokut tuaj, per nje mbulim natyral dhe gradual. E Zeze Kafe Kafe e Hapur  Bjond Secila pako permban 3 tubeta nga 50ml. Aplikimi Perzierja  1+1....
Nen total: Lek 2,000.00
Ruaj Hiq

Boja profesionale pa amoniak per mbulimin e thinjave krijuar posacerisht per Meshkuj nga American Crew.

Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershtatet me shume flokut tuaj, per nje mbulim natyral dhe gradual.

Secila pako permban 3 tubeta nga 50ml.

Aplikimi

  • Perzierja  1+1.
  • Nese hidhni 50ml boje duhet te hidhni edhe 50ml nga Aktivizuesi i saj.
  • Lereni te veproje per 5 minuta
  • Shperlajeni mire.

Per nje efekt me afatgjate ju rekomandojme qe te perdorni shampon e saj American Crew Precision Blen Shampoo.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.