Mbaruar

PRECISION BLEND Blend Developer

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew Precission Blend Developer.Aktivizuesi i bojrave American Crew.Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershtatet me shume flokut tuaj, per... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Precission Blend Developer.
Aktivizuesi i bojrave American Crew.
Zgjidhni njeren nga 4 nuancat qe i pershtatet me shume flokut tuaj, per nje mbulim natyral dhe gradual.
  • E Zeze
  • Kafe
  • Kafe e Hapur
  • Bjond
Secila pako permban 3 tubeta nga 50ml.
Aplikimi
Perzierja 1+1.
Nese hidhni 50ml boje duhet te hidhni edhe 50ml nga Aktivizuesi i saj.
Lereni te veproje per 5 minuta
Shperlajeni mire.
Per nje efekt me afatgjate ju rekomandojme qe te perdorni shampon e saj American Crew Precision Blend Shampoo.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes