Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

American Crew Precision Blend Shampoo | Duo Cosmetics

PRECISION BLEND SHAMPOO

American Crew
Lek 1,200.00
American Crew Precision Blend Shampoo 250ml Shampo delikate e krijuar specifikisht per kujdesjen e flokeve te lyer.
Nen total: Lek 1,200.00
Ruaj Hiq

American Crew Precision Blend Shampoo 250ml

Shampo delikate e krijuar specifikisht per kujdesjen e flokeve te lyer.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.