American Crew Matte Clay

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Matte ClayFormula e teksturuar e Matte Clay siguron kontroll mesatare dhe perfundim mat. Matte Clay ju mundeson krijimin e modeleve te ndryshme flokesh. Idealeper floke te shkurter dhe te mesem.Perfitimet Siguron kontroll dhe qendrueshmeri Nderton strukture Pastrohet lehte Nuk... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Matte Clay
Formula e teksturuar e Matte Clay siguron kontroll mesatare dhe perfundim mat. Matte Clay ju mundeson krijimin e modeleve te ndryshme flokesh. Ideale
per floke te shkurter dhe te mesem.
Perfitimet
  • Siguron kontroll dhe qendrueshmeri
  • Nderton strukture
  • Pastrohet lehte
  • Nuk i le floket te ndjehen te yndyrshem
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogelne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop