MOLDING CLAY

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew Molding ClayFuqia e perqendruar e stiluesit ju lejon te manipuloni floket ne çdo stil qe deshironi.Krijuar me ekstrakte natyrore dhe dylle bletesh, fale kesaj perberje unike stilimi ruanformen... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Molding Clay
Fuqia e perqendruar e stiluesit ju lejon te manipuloni floket ne çdo stil qe deshironi.
Krijuar me ekstrakte natyrore dhe dylle bletesh, fale kesaj perberje unike stilimi ruan
formen dhe strukturen. Funksionon mire ne floket e shkurtra dhe per ata që kerkojne
nje produkt stilimi me arome natyrale dhe delikate. Molding Clay eshte produkti  duhur
per ata qe merren me sport ose kane tendence te djersiten. Per kontroll te larte dhe
shkelqim mesatar.
Perfitimet
  • Dylli i Bletes: Fuqi fiksuese natyrale.
  • Kaoline: Argjila e bardhe, kuruese, stimuluese dhe me benefite per lekurat e ndjeshme
  • Bentoniti: Argjile e specializuar qe perdoret per te rritur viskozitetin
  • PEG-13 Gliceride luledielli: Siguron kondicionim fantastik per floket,lekuren e kokes
  • Vajra thelbesore te gjitha me prejardhje natyrore: Pa perberje sintetike.
  • Portokall, Peppermint, Spearmint dhe Lime qetesojne, freskojne dhe i japin arome natyrale
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre
homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes