CREAM POMADE

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

AmericanCrew Cream PomadePomade kremoze e pasur me hidratues qe siguron nje pamje natyrale ndersa zbut floketduke lene nje rezultat perfundimater fantastik. Siguron kontroll te lehte/mesatare me shkelqim te ulet.Perfitimet Siguron... Lexo me shume

Mbaruar
AmericanCrew Cream Pomade
Pomade kremoze e pasur me hidratues qe siguron nje pamje natyrale ndersa zbut floket
duke lene nje rezultat perfundimater fantastik. Siguron kontroll te lehte/mesatare
me shkelqim te ulet.
Perfitimet
  • Siguron hidratim dhe zbutje
  • Zbut floket dhe i jep pamje natyrore pa friz
  • Shton strukture ne stilin tuaj te flokeve
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes