MATTE CLAY

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Matte ClayKontroll te Larte, Pa shkleqimClay e cila krijon stilime flokesh me teksture dhe kotroll te larte qe... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Matte Clay
Kontroll te Larte, Pa shkleqim
Clay e cila krijon stilime flokesh me teksture dhe kotroll te larte qe zgjat.
E pershtatshme per floke mesatare ose te gjate.
Aplikojeni mbi floke thare dhe stiloni sipas deshires.
Lahet me shume lehtesi dhe nuk i le floket me yndyre.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

MATTE CLAY

Lek 1,700.00