Defining Paste

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew Defining Paste. 
Per me shume teksture dhe definicion. Dylli i bletes jep nje pamje natyrale, kontroll elastik per floke me gjatesi te ndryshme. Perberja e dyllit e ben ate te lehte per tu aplikuar dhe siguron nje perfundim mat (pa shkelqim).
Defining Paste eshte e perafert me Fiber ne teksture dhe efekt por me e lehte per tu aplikuar dhe per tu shperndare mbi floke.
Mund te perdoret edhe ne floke me gjatesi mbi 5cm. Per kontroll mesatare dhe pa shkelqim.
Perfitimet
  • Lanolin: Nje zbutes i pasur me perberes hidratues.
  • Beeswax: Siguron aplikim te lehte.
  • Glycerin: I jep flokeve trashesi dhe pamje te plote.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop