Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

revlon professional RESTART VOLUME MELTING CONDITIONER | Duo Cosmetics

RESTART VOLUME MELTING CONDITIONER

Lek 1,800.00
BALSAM -nga Revlon Professional  Veprim i dyfishtë i balsamit ndihmon në balancimin e mikrobiomes se kokës dhe zbut flokët pa i renduar ato poshtë. I pasur me proteina orizi, hidraton, zbut dhe shkëlqen floket.   PËRDORIMI: Aplikojeni mbi flokë duke e masazhuar lehtë mbi skalp. Lereni të veprojë për rreth 3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë.   200ml/750 ml. 
Nen total: Lek 1,800.00
Ruaj Hiq

BALSAM -nga Revlon Professional 

Veprim i dyfishtë i balsamit ndihmon në balancimin e mikrobiomes se kokës dhe zbut flokët pa i renduar ato poshtë. I pasur me proteina orizi, hidraton, zbut dhe shkëlqen floket.  

PËRDORIMIAplikojeni mbi flokë duke e masazhuar lehtë mbi skalp. Lereni të veprojë për rreth 3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë.  

200ml/750 ml. 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.