RESTART VOLUME LIFT UP BODY FOAM

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Re/Start Volume Lift-Up Body Foam-nga Revlon ProfessionalShkume e lehte ushqyese me formule profesionale per volum.Formula KeraBiotic dhe V Boost. Kjo... Lexo me shume

Mbaruar
Re/Start Volume Lift-Up Body Foam-nga Revlon Professional
Shkume e lehte ushqyese me formule profesionale per volum.
Formula KeraBiotic dhe V Boost. Kjo formule e lehte me veprim te dyfishte
  • Balancon mikrobiomen e skalpit
  • Trajton floket qe nga rrenja deri tek majat
  • Jep volum qe nga rrenja dhe floku duket me i trashe dhe me i dendur
Perdorimi
Aplikoni mbi floket te lagur pasi ti keni thare me peshqir per ekstra shkelqim dhe butesi.
Thajeni ne menyre natyrale ose me tharese.
Mos e shpelani.

*Keshillohet te aplikohet e shoqeruar me Shampon, Masken e se njejtes linje!
50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART VOLUME LIFT UP BODY FOAM

Lek 2,500.00