RESTART VOLUME MAGNIFYING SHAMPOO

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

SHAMPO PER VOLUM- nga Revlon Professional  Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për ekuilibrimin e mikrobiomës se kokës dhe trajton flokët nga rrënjët... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

SHAMPO PER VOLUM- nga Revlon Professional 

Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për ekuilibrimin e mikrobiomës se kokës dhe trajton flokët nga rrënjët deri tek majat.  I pasur me proteina orizi. I jep flokut pamje natyrale duke i dhene  rrënjës efekt ngrites. 

PËRDORIMIAplikojeni mbi flokë duke e fërkuar lehtë mbi skalp. Lereni të veprojë  për rreth 3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë. 

250ml/1000ml. 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART VOLUME MAGNIFYING SHAMPOO

250ml
250ml
Lek 1,800.00