RESTART VOLUME MAGNIFYING SHAMPOO

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar
Re/Start Volume Magnifying Micellar Shampoo-nga Revlon Professional
Shampo kremoze per volum qe nga rrenja testuar dermatologjikisht ne lekure.
Formula KeraBiotic dhe V Boost. Kjo formule e lehte me veprim te dyfishte
  • Balancon mikrobiomen e skalpit
  • Zbut floket pa i renduar
  • I pasur me proteina orizi
  • Trajton floket qe nga rrenja deri tek majat
Perdorimi
Aplikoni mbi floket te lagur duke e perhapur ne menyre homogjene.
Lereni te veproje per 3 min. Shperlajeni mire.

*Keshillohet te aplikohet e shoqeruar me Masken, Balsamin ose Shkumen e se njetes linje.
250ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop