RESTART VOLUME LIGHTWEIGHT JELLY MASK

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Re/Start Volume Lightweight Jelly Mask-nga Revlon ProfessionalMaske e lehte xhelatinore e testuar dermatologjikisht ne lekure.Formula KeraBiotic dhe V Boost. Kjo formule e lehte me veprim te dyfishte Balancon mikrobiomen e... Lexo me shume

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 2,500.00
Mbaruar
Re/Start Volume Lightweight Jelly Mask-nga Revlon Professional
Maske e lehte xhelatinore e testuar dermatologjikisht ne lekure.
Formula KeraBiotic dhe V Boost. Kjo formule e lehte me veprim te dyfishte
  • Balancon mikrobiomen e skalpit
  • Zbut floket pa i renduar
  • I pasur me proteina orizi
  • Parandalon zbehjen e shkelqimit
  • Trajton floket qe nga rrenja deri tek majat
Perdorimi
Aplikoni mbi floket te lagur duke e perhapur ne menyre homogjene.
Lereni te veproje per 5 min. Shperlajeni mire.

*Keshillohet te aplikohet e shoqeruar me Shampon dhe duhet perdorur gjithmone perpara Balsamit.
200ml/500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes