Mbaruar

Restart Recovery Melting Conditioner

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 200

  • 200
  • 750
Lek 1,800.00

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Re/Start Recovery Melting Conditioner-nga Revlon ProfessionalBalsam rigjenerues me formule profesionale dermatologjikisht te testuar.Dale nga laboratoret e kujdesit ndaj lekures. Provuar nga ekspertet e flokeve.Formula KeraBiotic dhe Cera BM.E pasur me qeramide biomimetike dhe molekula rigjeneruese. Rinderton floket nga brenda Fortifikon... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Re/Start Recovery Melting Conditioner-nga Revlon Professional
Balsam rigjenerues me formule profesionale dermatologjikisht te testuar.
Dale nga laboratoret e kujdesit ndaj lekures. Provuar nga ekspertet e flokeve.
Formula KeraBiotic dhe Cera BM.
E pasur me qeramide biomimetike dhe molekula rigjeneruese.

  • Rinderton floket nga brenda
  • Fortifikon qe nga rrenja.
  • Ndihmon ne balancimin e lekures se kokes dhe permireson folkun
  • E pasur me pro vitamin B5
  • Zbut dhe Ushqen floket
  • Jep butesine dhe shkelqimin

Perdorimi
Aplikoni mbi floket te lagur dhe masazhojeni butesisht ne menyre homogjene.
Lereni te veproje per 5 minuta. Shperlajeni mire me uje te bollshem.

*Keshillohet te aplikohet se bashku me Shampon dhe Masken e se njejtes linje!
200ml/750ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop