RESTART RECOVERY ANTI-SPLIT SEALING DROPS

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Re/Start Recovery Anti Split Ends Seling Drops-nga Revlon Professional Serum vajor dermatologjikisht i testuar per te mbrojtur djegien e majave te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

Re/Start Recovery Anti Split Ends Seling Drops-nga Revlon Professional

Serum vajor dermatologjikisht i testuar per te mbrojtur djegien e majave te flokut.

  • E pasur me arre kokosi dhe vaj kamelie
  • Shtrin sipërfaqen e flokeve dhe rrit shkelqimin.

Dale nga laboratoret e kujdesit ndaj lekures. Provuar nga ekspertet e flokeve.
Formula KeraBiotic dhe Cera BM.
E pasur me qeramide biomimetike dhe molekula rigjeneruese.
Perdorimi
Aplikoni mbi floket te lagur ose te thate nga gjysma e flokeve deri tek majat.
Mos e shpelani.

*Keshillohet te aplikohet e shoqeruar me Shampon, Masken dhe Balsamin e se njejtes linje!
50ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes