RESTART RECOVERY MASK

Lek 3,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

MASKE RIGJENERUESE- nga Revlon Professional   Kjo maskë intensive me veprim të dyfishtë ndihmon në ekuilibrimin e mikrobiomes se kokës dhe forcon flokët e dobët.  E... Lexo me shume

Masa: 500ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 3,200.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

MASKE RIGJENERUESEnga Revlon Professional  

Kjo maskë intensive me veprim të dyfishtë ndihmon në ekuilibrimin e mikrobiomes se kokës dhe forcon flokët e dobët.  E pasur me qeramide  biomimetike dhe molekula rigjeneruese. Rindërton dhe fortifikon flokët qe nga rrenja.  

PERDORIMI: Aplikojeni lehte mbi floke duke e masazhuar ne menyre te njetrajtshme. Lereni te veproje per rreth 5 minuta dhe pastaj shperlajeni mire.

*Keshillohet te perdoret perpra Balsamit!

 200ml/500ml 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART RECOVERY MASK

Lek 3,200.00