RESTART RECOVERY RESTORATIVE MICELLAR SHAMPOO

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Re/Start Recovery Rectorative Micellar Shampoo-nga Revlon Professional Shampoo rigjeneruese me formule profesionale dermatologjikisht te testuar.Dale nga laboratoret e kujdesit ndaj lekures. Provuar nga ekspertet e flokeve.Formula KeraBiotic dhe Cera BM.... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Re/Start Recovery Rectorative Micellar Shampoo-nga Revlon Professional

Shampoo rigjeneruese me formule profesionale dermatologjikisht te testuar.
Dale nga laboratoret e kujdesit ndaj lekures. Provuar nga ekspertet e flokeve.
Formula KeraBiotic dhe Cera BM.

  • E pasur me qeramide biomimetike dhe molekula rigjeneruese.
  • Rinderton floket nga brenda
  • Fortifikon qe nga rrenja.
  • Ndihmon ne balancimin e lekures se kokes dhe permireson folkun
  • E pasur me pro vitamin B5
  • Zbut dhe Ushqen floket
  • Jep butesine dhe shkelqimin

Perdorimi
Aplikoni mbi floket te lagur dhe masazhojeni butesisht ne menyre homogjene.
Shperlajeni mire me uje te bollshem.

*Keshillohet te aplikohet e shoqeruar me Masken dhe Balsamin e se njejtes linje!
200ml/1000ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes